Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a devět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Můžete nám napsat e-mail přímo ze své schránky na adresu pomoc@linka-duvery.cz nebo nám můžete napsat z našich stránek - "Napište nám"

V obou případech Vám bude doručena potvrzující zpráva o přijetí Vašeho vzkazu a nejdéle do pěti pracovních dnů Vám přijde odpověď. Emailové dotazy přijímáme v pracovní dny vždy do 19 hodin. Na dotazy, které odešlete o víkendu nebo o svátcích, Vám bude doručena zpráva o přijetí následující pracovní den.

 

Abychom Vám mohli odborně odpovědět, doporučujeme:

 1. Popište sebe (jste muž či žena, stav, věk, příp. sociální postavení a jiné charakteristiky, které považujete za důležité pro pochopení Vašeho dotazu) - informace jsou anonymní.

 2. Popište problém, situaci - co Vás tíží, čeho se obáváte, co potřebujete.

 

Postup pro odeslání dotazu:

Svůj dotaz můžete odeslat přímo na naši adresu pomoc@linka-duvery.cz 

Do „předmětu" zprávy doporučujeme uvádět text „DOTAZ NA LD"

 

Kdy obdržíte odpověď:

Odpověď na e-mailový dotaz Vám odešleme nejdéle do pěti pracovních dnů od okamžiku, kdy jste dostali potvrzení o přijetí zprávy.

 

Kdo odpovídá:

Pracovníci, kteří na Vaše e-maily odpovídají, jsou absolventy specializovaného kurzu Internetové poradenství a řídí se Etickým kodexem internetové poradny.

 

Internetové poradenství nenahrazuje krizovou intervenci: Tento způsob kontaktu nenahrazuje krizovou intervenci, odpovídání na e-maily neprobíhá on-line.

V naléhavých případech volejte přímo Linku důvěry Liberec na telefon NONSTOP +420 485 177 177    +420 606 450 044