CENTRUM INTERVENČNÍCH A PSYCHOSOCIÁLNÍCH SLUŽEB LIBERECKÉHO KRAJE, p.o.

LINKA DŮVĚRY LIBEREC

hledá zaměstnance na pracovní pozici:

sociální pracovník/pracovnice

Požadujeme:

-VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociálním oboru

- kurz telefonické krizové intervence (nebo kurz komplexní krizové - intervence)

- uživatelskou znalost práce na PC

- dobré komunikační a organizační schopnosti

- samostatnost a zodpovědnost

- trestní bezúhonnost

- ochota se dále vzdělávat

Pracovní náplň:

-          poskytování telefonické krizové intervence

-          základní telefonické sociální poradenství

-          uživatelská a provozní administrativa

Nabízíme:

-          platové zařazení  od 24.790 Kč až 37.250 Kč ( podle délky praxe) + příplatky dle Zákoníku práce

-          5 týdnů dovolené

-          možnost snížení úvazku na  0,75

-          týmové a individuální supervize

-          dobré technické i provozní zázemí

-          možnost dalšího odborného růstu, vzdělávání

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis pošlete na adresu:

info@linka-duvery.cz

Bližší informace na tel. č.: 606 231 414

Kontaktní osoba – Bc. Ivona Pechová

 * Linka důvěry Liberec hledá kolgy EXTERNISTY (na DPP, DPČ)

Požadujeme:

VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociálním oboru, výcvik v telefonické krizové intervenci, uživatelskou znalost práce na PC, dobré komunikační a organizační schopnosti, empatický přístup, samostatnost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost, ochota se dále vzdělávat;

Výhodou:

praxe v oblasti práce na lince důvěry nebo jiných sociálních službách;

Popis práce:

poskytování telefonické krizové intervence, základní telefonické sociální poradenství, uživatelská a provozní administrativa,

Nabízíme:

práci se smysluplným cílem v kolektivu, týmové supervize, dobré technické i provozní zázemí, možnost dalšího odborného růstu