CENTRUM INTERVENČNÍCH A PSYCHOSOCIÁLNÍCH SLUŽEB LIBERECKÉHO KRAJE, p.o.

LINKA DŮVĚRY LIBEREC HLEDÁ ZAMĚSTNANCE NA PRACOVNÍ POZICI

sociální pracovník/pracovnice

na dobu určitou do března 2022 na HPP

a externisty na DPP, DPČ

Na HPP požadujeme:

VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociálním oboru

kurz telefonické krizové intervence (nebo kurz komplexní krizové - intervence)

uživatelskou znalost práce na PC

dobré komunikační a organizační schopnosti

samostatnost a zodpovědnost

trestní bezúhonnost

ochota se dále vzdělávat

Pracovní náplň:

poskytování telefonické krizové intervence

základní telefonické sociální poradenství

uživatelská a provozní administrativa

Nabízíme:

platové zařazení od 26.290 – 38.750 Kč (podle délky praxe) + příplatky dle Zákoníku práce na celý úvazek

5 týdnů dovolené

0,5 úvazku

možnost pokračování po uplynutí doby určité na DPP, DPČ

týmové a individuální supervize

dobré technické i provozní zázemí

možnost dalšího odborného růstu, vzdělávání

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis pošlete na adresu:

info@linka-duvery.cz

Bližší informace na tel. č.: 606 231 414

Kontaktní osoba – Bc. Ivona Pechová

 * Linka důvěry Liberec hledá kolegy EXTERNISTY (na DPP, DPČ)

Na DPP, DPČ požadujeme:

VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociálním oboru, výcvik v telefonické krizové intervenci, uživatelskou znalost práce na PC, dobré komunikační a organizační schopnosti, empatický přístup, samostatnost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost, ochota se dále vzdělávat.

Výhodou:

Praxe v oblasti práce na lince důvěry nebo jiných sociálních službách.

Popis práce:

Poskytování telefonické krizové intervence, základní telefonické sociální poradenství, uživatelská a provozní administrativa.

Nabízíme:

Smlouvu na DPP, DPČ, ohodnocení 150,-Kč na hodinu a 500,-Kč příplatek za svátek. Práci se smysluplným cílem v kolektivu, týmové supervize, dobré technické i provozní zázemí, možnost dalšího odborného růstu.